TURVALLISUUSPALVELU

TÄYDEN PALVELUN TURVALLISUUTTA!

Total Turvallisuuspalvelut on tunnettu ja tunnustettu Suomalainen turvallisuusalan asiantuntijayritys. Tinkimättömällä työllä ja joustavalla palveluasenteella olemme saavuttaneet vankan maineen luotettavana ja ammattitaitoisena kumppanina.

Vuonna 2004 perustettu kahden miehen visio, Total Turvallisuuspalvelut, on kasvanut satoja turvallisuusalan ammattilaisia työllistäneeksi, tuhansia kouluttaneeksi ja kymmeniä tuhansia varustaneeksi turvallisuusalan edelläkävijäyritykseksi.

Tämän kaiken takana on tiivis tiimimme ja ammattitaitoiset työntekijämme.

Tiimi

Miko

Linnavirta

Toimitusjohtaja (CEO)

+358 10 271 3902

miko.linnavirta@totalsec.fi

Hannu

Vappula

Halituksen puheenjohtaja (COB), Toimitusjohtajan sijainen (Deputy CEO)

Tel +358 10 271 3901

hannu.vappula@totalsec.fi

Joni

Qvintus

Palvelujohtaja, vastaava hoitaja,

Tel +358 10 271 3907

joni.qvintus@totalsec.fi

Jari

Fyhr

Asiakkuusjohtaja

Tel +358 10 271 3904

jari.fyhr@totalsec.fi

Santeri

Pohjola

Talousjohtaja (CFO)

Tel +358 10 271 3903

santeri.pohjola@totalsec.fi

Gia

Nieminen

Talouspäälikkö, laskutus ja palkat

Tel 010 271 3909

gia.nieminen@totalsec.fi

Asiakkaitamme

Consti-logo Laakkonen-logo Lahden Messut -logo Lahentori.fi -logo Luxury Auction -logo rmj-logo RV-tapahtumat-logo Scandic-logo Summer Up 2015 -logo Tiketti-logo Tricton-logo Vierumaki-logo Weekend-logo

Kokemuksen tuoma varmuus näkyy toteutuksessa


Yrittäjät jäsenyritys Luotettava Kumppani Suomen veronmaksajat Kauppakamari
Positive SSL